Všechny cesty vedou do ….. peřin !

Kristýna Dvořáková Napsal(a) 

(2 hlasů)
  • Zveřejněno v Blog
  • Číst 3747 krát
  • Email

Nějak se nám nedostává energie. Zima už nám připadá dlouhá, chřipka číhá na každém rohu, psi se mrazem lámou v zatáčkách a sněhu máme až….. no, nad hlavu.

Jediné, co se v tomto období dá dělat a co nám dodá alespoň trochu energie, je odpočinek a spánek. Co taky jiného, když tma nás vyžene už v 17:00 do svých domovů. Můžeme jít třeba cvičit, ale to by se nám muselo chtítJ A chtít se nám začne, až energii někde načerpámeJ. Až bude zase svítit slunce, všichni se začneme usmívat a pomyslně si odškrtneme, že už to máme za sebou. No nemáme to lehké, proto jsme Vám chtěly tento čas trochu zpříjemnit. Připravily jsme nějaké tipy, které lahodí oku, zútulní Vaši domácnost, smyslově Vás rozmazlí a mohou inspirovat Vás nebo Vaše drahé polovičky. Zítra je přece americký svátek Valentýn.

1.  Lněné povlečení. Hitem bylo a hitem zůstane. Je měkké, v létě chladivé a nemusí se žehlit. V tom tkví jeho krása, zmačkanost. Je skvělé, že je v současnosti na trhu i český výrobce LenLinen, který Vám povlečení i dárkově zabalí.

2. Meadows – kdo by řekl, že tato nádherná svíčka je také českým výrobkem. My Češi prostě umíme. Její obal je designový skvost z ručně foukaného skla, svíčka hoří až 150 hodin a vyrábí se v různých parfemacích.

3.  Lampička dánské značky Muuto – vnese do Vašeho domova nejen trochu světla, ale i přírodních tónů. Je vyrobena ze syrového dřeva a je taaak krásná.

4.  Kniha Hygge –  Dánové jsou jedním z nejspokojenějších národů na světě, umí zútulnit domácnost tak, jak nikdo jiný a užívají si tak všechny obyčejné chvilky naplno. Pojďme se od nich toto umění naučit. Tato kniha je v současné době jednou z nejfotografovanějších knih na různých sociálních sítích a už víme proč.

Doufáme, že jsme Vás trochu naladily na naši notu a my jdeme pokračovat v lenošení.

XOXO CRAFT hairdesign