Vlasová kosmetika MATRIXProfesionální značka vlasové kosmetiky špičkové úrovně

Vlasová kosmetika MATRIX je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti.

V nabídce značky MATRIX naleznete přípravky pro všechny typy vlasů. Nezáleží na tom, zda jsou ty vaše mastné, poškozené, suché, lámavé či roztřepené - pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků MATRIX jim rychle vrátíté zpět jejich zdraví a krásu. Netřeba asi dodávat, že MATRIX má řešení i pro osoby trpící lupy nebo alopecií.

Samostatnou  kapitolu  pak  představuje  styling. 
MATRIX dodává na trh celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků, které vám umožní vytvořit si v domácích podmínkách moderní a pěkný účes. Stačí popustit uzdu své fantazii a kreativitě.

Kosmetika MATRIX využívá k vývoji svých produktů nejmodernější technologie současnosti. Každý produkt z řady MATRIX je koncipován tak, abyste i bez patřičného vzdělání dosáhli po aplikaci co možná nejlepších výsledků. 

Značka MATRIX jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Pokud si chcete dopřát luxus v podobě kvalitní, avšak cenově velmi výhodné kosmetiky MATRIX, vyberte si z naší široké nabídky produktů, kterou najdete přímo v našem salonu.

Více informací o značce najdete na oficiálních stránkách: www.matrix.com