O násCRAFT hairdesign

Působíme v oboru již více než 10 let. Zakladatelkou salonu je Kristýna Dvořáková, která svoji praxi začala v salonu BHB Vysoké Mýto. V minulosti se úspěšně zúčastňovala několika kadeřnických soutěží. Pro získávání nových poznatků a zvyšování profesního růstu pravidelně navštěvuje kadeřnické veletrhy pro profesionály v zahraničí a semináře s předními zahraničními kadeřníky (Dennis Rombout - Holandsko, Daniel Roldan - USA, Jo Jordan - UK, Benni Tognini - Austrálie a další).

Filozofií CRAFT hairdesign je uplatnění svých dovedností a znalostí z oboru s důrazem na preciznost řemesla, dokonalost vlasového střihu včetně vytvoření stylu nového s invencí a kreativitou. Základem je individuální a citlivý přístup ke klientovi, poskytnutí vlasového poradenství a prodej kvalitní vlasové kosmetiky.

Specializujeme se nejen na stříhání vlasů a společenské či svatební účesy, ale poskytujeme i celou škálu dalších služeb. Náš kadeřnický salon sídlí v centru Holic, kde nás můžete navštívit každý všední den. Vedle precizně odvedené práce našeho týmu kadeřníků a stylistů klademe silný důraz i na pečlivý výběr profesionálních přípravků pro péči o vlasy. Proto jsme v našem kadeřnictví zvolili spolupráci s kosmetickou značkou MATRIX. Pečlivě vybrané výrobky této značky si v našem kadeřnickém salonu můžete rovněž zakoupit a obdarovat sami sebe či své blízké.

Přijďte nás navštívit do nových moderních prostor, ve kterých se budete cítit příjemně a uvolněně. Každému klientovi poskytujeme maximální možný servis s individuálním přístupem ke všem věkovým skupinám. Hlavním cílem je neustálé zlepšování nabízených služeb tak, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a vždy se rádi vraceli. A to se nám doposud daří! 

Těšíme se na Vaši návštěvu!