O násCRAFT hairdesign

Působíme v oboru již více než 10 let. Zakladatelkou salonu je Kristýna Dvořáková, která svoji praxi začala v salonu BHB Vysoké Mýto. V minulosti se úspěšně zúčastňovala několika kadeřnických soutěží. Pro získávání nových poznatků a zvyšování profesního růstu pravidelně navštěvuje kadeřnické veletrhy pro profesionály v zahraničí a semináře s předními zahraničními kadeřníky (Dennis Rombout - Holandsko, Daniel Roldan - USA, Jo Jordan - UK, Benni Tognini - Austrálie a další).

Filozofií CRAFT hairdesign je uplatnění svých dovedností a znalostí z oboru s důrazem na preciznost řemesla, dokonalost vlasového střihu včetně vytvoření stylu nového s invencí a kreativitou. Základem je individuální a citlivý přístup ke klientovi, poskytnutí vlasového poradenství a prodej kvalitní vlasové kosmetiky.

Specializujeme se nejen na stříhání vlasů a společenské či svatební účesy, ale poskytujeme i celou škálu dalších služeb. Náš kadeřnický salon sídlí v centru Holic, kde nás můžete navštívit každý všední den. Vedle precizně odvedené práce našeho týmu kadeřníků a stylistů klademe silný důraz i na pečlivý výběr profesionálních přípravků pro péči o vlasy. Proto jsme v našem kadeřnictví zvolili spolupráci s kosmetickou značkou MATRIX. Pečlivě vybrané výrobky této značky si v našem kadeřnickém salonu můžete rovněž zakoupit a obdarovat sami sebe či své blízké.

Přijďte nás navštívit do nových moderních prostor, ve kterých se budete cítit příjemně a uvolněně. Každému klientovi poskytujeme maximální možný servis s individuálním přístupem ke všem věkovým skupinám. Hlavním cílem je neustálé zlepšování nabízených služeb tak, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a vždy se rádi vraceli. A to se nám doposud daří! 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 08.00 - 19.00
Sobota - Neděle: ZAVŘENO

Kde nás najdete?Těšíme se na vás!

 

Kontaktní formulář

Informace

Máte otázky týkající se některých našich produktů či služeb? Neváhejte nás kontaktovat! Náš přátelský tým zodpoví všechny vaše dotazy.

Adresa

CRAFT hairdesign
nám. T. G. M. 4, PSČ 53401
Holice

Kde jsme