Šťastná čtyřka

Kristýna Dvořáková Napsal(a) 

(7 hlasů)
  • Zveřejněno v Blog
  • Číst 8987 krát
  • Email

Čtyřka je číslo, které nese nová adresa našeho salonu na náměstí T.G.M. v Holicích.

Toto číslo mě uhranulo v době, kdy jsem sledovala fascinovaně kariéru úspěšného holického basketbalisty Jiřího Welsche, obdivovala jeho houževnatost, disciplínu, herní dovednosti a za velkou dřinou obrovský úspěch, když se dostal do týmu NBA, kde na jeho dresu figurovaly šťastné dvě čtyřky - 44. Natolik se mi toto číslo vrylo do paměti a nějakou shodou náhod bylo spojeno s úspěchem, dovednostmi, vším co je potřeba ke správnému rozvoji a kariéře. Proto zjištění, že náš salón je také číslo 4 bylo pro mě radostné a osudové a zároveň ujištěním, že jsem na správné adrese.

Dalším důležitým momentem v mém životě a na cestě v podnikání jsou lidé, kteří mě oblkopují a pomáhají.Lidé kolem Vás jsou velmi důležití, buď to jsou lidé, které potkáte za odměnu nebo naopak. A věřte, ti kteří se mnou tráví nejvíce času, jsou za odměnu.
V týmu je síla !! Proto do budoucna budeme 4.

Nejvíce musím vyzdvihnout Markétu Horákovou alias MAKI. Dokázala změnit obor z minuty na minutu a ještě v něm být velmi šikovná, pilná, s touhou poznávat a učit se. Dnes je z ní šikovný kadeřník na cestě být ještě lepším s extrémním smyslem pro detail !!! Ta mi v našem projektu pomáhá nejvíce. Děkuji!!
Další ruce, které se k nám přidaly patří Bára Havířová. Velmi skromné slečně, šikovné kadeřnici se specializací na společenské účesy, která má před sebou velkou kadeřnickou kariéru. Věřte, je fakt borec.

A dalším členem týmu se pomalu, ale jistě stává …….moje milovaná sestra Barbora Dvořáková, která začíná propadat kráse dlouhých vlasů, které vám prodlouží z minuty na minutu, nebo upraví jejich hustotu. Protože má velké znalosti z oblasti módy, připravuje pro Vás další zajímavou službu - poradenství při tvorbě vlastního šatníku a osobního stylu.

Tímto uzavírám šťastnou čtyřku. CRAFT hairdesign
XoXo KIKI