Trouble hair

Kristýna Dvořáková Napsal(a) 

(5 hlasů)
  • Zveřejněno v Blog
  • Číst 2735 krát
  • Email

Jak vyzrát nad elektrizujícími vlasy?

Každé roční období sebou nese nejen klimatické změny, ale i změny na Vašem těle. Některé jsou pro nás příjemné, jiné naopak.

Rádi bychom se Vám pokusily poradit, jak na některé vyzrát. Momentální počasí nás sice nenutí hubnout do plavek, což je po svátcích velmi příjemné, může však vysušit naši pleť nebo VLASY. A tím se dostáváme k dnešnímu tématu.


1)   Řešením pro elektrizující vlas je dlouhodobá hydratace. Neustálými přechody ze zimy do tepla se vlas vysušuje a hůře odolává statickému napětí.  A pokud Vám genetika nenadělila bujnou kštici nebo vaše vlasy ještě nebyly odbarvované (tím se vlasy více ztenčí), jste v ohrožení. Může vám pomoci hydratační řada v podobě šamponu, kondicionéru a masky.

2)   Můžete také vyzkoušet aplikaci hydratační ampule přímo v kadeřnickém salonu. Tyto ampule jsou hloubkově hydratační, hydratace vydrží několik umytí a navíc si aplikací užijete velmi příjemnou masáž hlavy. Pokožka hlavy se tak prokrví a lépe vstřebá potřebné živiny.

3)   Pokud nastane ,,TA“ chvíle, kdy si Vaše vlasy usmyslí, že je třeba vypadat jako šílený vědec, použijte okamžitě malé množství olejíčku do konečků vlasů.  Zkrotíte je tím a Vaše IQ se opět vrátí do normálu.

4)   V salonu je možné zakoupit i hydratační sprej, kterým můžete vlasy vyživovat i za chůze, zabraňuje elektrizování i krepatění.

5)   Na rozčesávání si pořiďte kartáč na vlasy z přírodních štětin nebo přírodního bambusu, který vlasy uhladí. Ne nadarmo mají tyto kartáče název Healty Hair.

6)   Neprohloupíte také nákupem ionizačního fénu, který náboj neutralizuje, zachová vlasy hydratované a lesklé.


XOXO CRAFT hairdesign